Ford Mondeo 2.0-16V Titanium
Ford Mondeo auto ziet er van binnen en buiten zeer netjes uit, rijdt en schakelt goed. + Een apk t/m 24-04-2027.
Wilt u de auto pinnen of overmaken? Let dan op als uw opname limiet hoog genoeg staat! Contant ook mogelijk!Heeft u interesse in één van onze occasions? Neem gerust contact op voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging en proefrit. Wij zijn 7 dagen per week bereikbaar ook in de avonduren! Wij raden u aan om altijd even te bellen voor u vertrekt of een afspraak te maken, zodat wij er rekening mee kunnen houden in onze agenda en de auto kunnen reserveren als u onderweg bent.
Proefrijden in de avond en op zondag is mogelijk! Wij kunnen via ons kantoor het voertuig direct op uw naam zetten dit kan ook in de avond en in het weekend.
Inruil is mogelijk tegen handelsprijzen! En wij hanteren geen afleveringskosten.
Tel: 0644333677
DisclaimerHoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, Kan adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 29HZN1 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 30-03-2009 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 30-03-2009 |
| APK vervaldatum | 24-04-2027 |
| Tellerstand | 184.129 KM |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Vermogen | 107 kW / 145 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 185 Nm |
| Gewicht | 1377 kg |
| Maximum massa geremd | 1500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7.9 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Nationale autopas
- Passagiersairbag
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!