Opel Meriva 1.6-16V Cosmo
Opel Meriva auto ziet er van binnen en buiten netjes uit, rijdt en schakelt goed. Distributieriem is vervangen bij 79.093 km. ( Moet weer vervangen worden bij 229.093 of in het jaar 07-2029 ) + Een apk t/m 07-04-2027
Wilt u de auto pinnen of overmaken? Let dan op als uw opname limiet hoog genoeg staat! Contant ook mogelijk!Heeft u interesse in één van onze occasions? Neem gerust contact op voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging en proefrit. Wij zijn 7 dagen per week bereikbaar ook in de avonduren! Wij raden u aan om altijd even te bellen voor u vertrekt of een afspraak te maken, zodat wij er rekening mee kunnen houden in onze agenda en de auto kunnen reserveren als u onderweg bent.
Proefrijden in de avond en op zondag is mogelijk! Wij kunnen via ons kantoor het voertuig direct op uw naam zetten dit kan ook in de avond en in het weekend.
Tel: 0644333677
DisclaimerHoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, Kan adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 92KDX6 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 26-10-2009 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 26-10-2009 |
| APK vervaldatum | 07-04-2027 |
| Tellerstand | 130.397 KM |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Vermogen | 77 kW / 105 PK |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 13.3 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 150 Nm |
| Gewicht | 1275 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.7 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 8.8 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 5.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Verstelbare stuurkolom
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Nationale autopas
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!