Hyundai i10 1.1 Active Cool
Hyundai I10 auto ziet er van binnen en buiten netjes uit, rijdt en schakelt goed. Distributieriem is vervangen bij 116.000 km ( Moet weer vervangen worden bij 251.000 km of in het jaar 11-2028 ) + Een apk t/m 21-08-2026
Wilt u de auto pinnen of overmaken? Let dan op als uw opname limiet hoog genoeg staat! Contant ook mogelijk!Heeft u interesse in één van onze occasions? Neem gerust contact op voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging en proefrit. Wij zijn 7 dagen per week bereikbaar ook in de avonduren! Wij raden u aan om altijd even te bellen voor u vertrekt of een afspraak te maken, zodat wij er rekening mee kunnen houden in onze agenda en de auto kunnen reserveren als u onderweg bent.
Proefrijden in de avond en op zondag is mogelijk! Wij kunnen via ons kantoor het voertuig direct op uw naam zetten dit kan ook in de avond en in het weekend.
Tel: 0644333677
DisclaimerHoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, Kan adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 01JRT6 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 21-08-2009 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 21-08-2009 |
| APK vervaldatum | 21-08-2026 |
| Tellerstand | 211.543 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1086 cc |
| Vermogen | 49 kW / 67 PK |
| Topsnelheid | 151 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 15.6 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 98 Nm |
| Gewicht | 900 kg |
| Maximum massa geremd | 700 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Interieur - Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Nationale autopas
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!