Skoda Fabia 1.2 Comfort
Skoda Fabia auto ziet er van binnen en buiten zeer netjes uit, rijdt en schakelt goed. Auto is goed onderhouden, onderhoudsboekje aanwezig. + Een apk t/m 03-01-2027
Wilt u de auto pinnen of overmaken? Let dan op als uw opname limiet hoog genoeg staat! Contant ook mogelijk!Heeft u interesse in één van onze occasions? Neem gerust contact op voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging en proefrit. Wij zijn 7 dagen per week bereikbaar ook in de avonduren! Wij raden u aan om altijd even te bellen voor u vertrekt of een afspraak te maken, zodat wij er rekening mee kunnen houden in onze agenda en de auto kunnen reserveren als u onderweg bent.
Proefrijden in de avond en op zondag is mogelijk! Wij kunnen via ons kantoor het voertuig direct op uw naam zetten dit kan ook in de avond en in het weekend.
Tel: 0644333677
DisclaimerHoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, Kan adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 49NHT5 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 15-09-2010 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 15-09-2010 |
| APK vervaldatum | 03-01-2027 |
| Tellerstand | 145.275 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 16.5 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5200 RPM |
| Koppel | 108 Nm |
| Gewicht | 995 kg |
| Maximum massa geremd | 800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Interieur - Achterbank neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Nationale autopas
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!