Volvo S40 1.8 Edition I
Volvo S40 auto rijdt en schakelt goed. + Een apk t/m 23-01-2027
Wilt u de auto pinnen of overmaken? Let dan op als uw opname limiet hoog genoeg staat! Contant ook mogelijk!Heeft u interesse in één van onze occasions? Neem gerust contact op voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging en proefrit. Wij zijn 7 dagen per week bereikbaar ook in de avonduren! Wij raden u aan om altijd even te bellen voor u vertrekt of een afspraak te maken, zodat wij er rekening mee kunnen houden in onze agenda en de auto kunnen reserveren als u onderweg bent.
Proefrijden in de avond en op zondag is mogelijk! Wij kunnen via ons kantoor het voertuig direct op uw naam zetten dit kan ook in de avond en in het weekend.
Inruil is mogelijk tegen handelsprijzen! En wij hanteren geen afleveringskosten.
Tel: 0644333677
DisclaimerHoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, Kan adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 66TDVT |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 21-08-2006 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 21-08-2006 |
| APK vervaldatum | 23-01-2027 |
| Tellerstand | 232.919 KM |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Vermogen | 92 kW / 125 PK |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 165 Nm |
| Gewicht | 1269 kg |
| Maximum massa geremd | 1300 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7.2 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 9.8 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 5.7 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Trekhaak
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Buitentemperatuurmeter
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- Nationale autopas
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Side impact protection system
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!