Kia Carens 2.0 CVVT X-tra
Export price Heeft u interesse in één van onze occasions? Neem gerust contact op voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging en proefrit. Wij zijn 7 dagen per week bereikbaar ook in de avonduren! Wij raden u aan om altijd even te bellen voor u vertrekt of een afspraak te maken, zodat wij er rekening mee kunnen houden in onze agenda en de auto kunnen reserveren als u onderweg bent.
Proefrijden in de avond en op zondag is mogelijk! Wij kunnen via ons kantoor het voertuig direct op uw naam zetten dit kan ook in de avond en in het weekend.
Inruil is mogelijk tegen handelsprijzen! En wij hanteren geen afleveringskosten.
Tel: 0644333677
DisclaimerHoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, Kan adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 48XGFF |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 04-05-2007 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 04-05-2007 |
| APK vervaldatum | 05-05-2026 |
| Tellerstand | 216.816 KM |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Vermogen | 106 kW / 144 PK |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 189 Nm |
| Gewicht | 1419 kg |
| Maximum massa geremd | 1500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 8.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 11.1 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 6.9 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Nationale autopas
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!