| Kenteken | NL 77BHRX |
| Kenteken | 77BHRX |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 02-05-2003 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 02-05-2003 |
| APK vervaldatum | 02-05-2027 |
| Tellerstand | 258.501 KM |
| Carrosserie | Bestel |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1868 cc |
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Topsnelheid | 142 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 16.5 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1138 kg |
| Maximum massa geremd | 1100 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Aaltenseweg 19
7025 CJ Halle