| Kenteken | NL 92ZRVL |
| Kenteken | 92ZRVL |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 14-05-2008 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 21-09-2007 |
| APK vervaldatum | 17-11-2026 |
| Tellerstand | 296.378 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Vermogen | 75 kW / 102 PK |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.3 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5600 RPM |
| Koppel | 148 Nm |
| Gewicht | 1253 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7.4 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Aaltenseweg 19
7025 CJ Halle