| Kenteken | NL VD678X |
| Kenteken | VD678X |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 26-06-2013 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 26-06-2013 |
| APK vervaldatum | 06-11-2026 |
| Tellerstand | 273.840 KM |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zilver Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Vermogen | 165 kW / 224 PK |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.1 seconden |
| Koppel | 440 Nm |
| Gewicht | 2142 kg |
| Maximum massa geremd | 2500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 8.4 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Aaltenseweg 19
7025 CJ Halle