| Kenteken | NL JGG54D |
| Kenteken | JGG54D |
| BTW of Marge | Incl. BTW |
| Datum eerste toelating | 09-09-2025 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 31-01-2025 |
| APK vervaldatum | 31-01-2029 |
| Tellerstand | 12.850 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Blauw |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Hybride (Elektrisch/Benzine) |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Vermogen | 92 kW / 125 PK |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.8 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 210 Nm |
| Gewicht | 1180 kg |
| Maximum massa geremd | 1100 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.4 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 164 - 179 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Stationsweg 3
2681RV Monster