| Kenteken | NL J925GX |
| Kenteken | J925GX |
| BTW of Marge | Incl. BTW |
| Datum eerste toelating | 31-07-2020 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 31-07-2020 |
| APK vervaldatum | 31-07-2026 |
| Tellerstand | 141.685 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Blauw |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Brandstof | Hybride (Elektrisch/Benzine) |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2956 cc |
| Vermogen | 336 kW / 457 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5750 RPM |
| Koppel | 825 Nm |
| Gewicht | 2441 kg |
| Maximum massa geremd | 2500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 3.1 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 495 - 541 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Stationsweg 3
2681RV Monster