| Kenteken | NL F37927 |
| Kenteken | F37927 |
| BTW of Marge | Incl. BTW |
| Datum eerste toelating | 08-05-2026 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 03-12-2024 |
| APK vervaldatum | 03-12-2028 |
| Tellerstand | 7.788 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 210 kW / 285 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.4 seconden |
| Koppel | 545 Nm |
| Gewicht | 2014 kg |
| Maximum massa geremd | 750 kg |
| Motorrijtuigenbelasting | € 271 - 296,- per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Stationsweg 3
2681RV Monster