Autobedrijf Rudie Wetering B.V.
Hellendoornseweg 24a
8148RH Lemele
T: 0572331309
| Kenteken | X498XZ |
| BTW of Marge | Incl. BTW |
| Datum eerste toelating | 04-03-2024 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 04-03-2024 |
| APK vervaldatum | 04-03-2028 |
| Tellerstand | 78.847 KM |
| Carrosserie | Personenbus |
| Kleur | Grijs Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Brandstof | Hybride (Elektrisch/Benzine) |
| Transmissie | Automaat 6 Traps |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Vermogen | 110 kW / 149 PK |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.6 seconden |
| Koppel | 250 Nm |
| Gewicht | 2094 kg |
| Maximum massa geremd | 1600 kg |
| Motorrijtuigenbelasting | € 414 - 453 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Wij geven uw nieuwe auto dan een uitgebreide servicebeurt, nieuwe apk ( wanneer de huidige binnen 12 maanden verloopt ), 12 maanden BOVAG garantie( indien resterende fabrieksgarantie langer geldt, wordt dit vermeld op de factuur ) en een uitgebreide poetsbeurt. De kosten hiervoor bedragen € 795,00. Ga voor meer informatie over het "Onderhoud&Zekerheid pakket" naar www.rudie-wetering.nl/onderhoud-zekerheid/. Eventueel kunt u dit pakket uitbreiden met een Carbon Shield interieur- & lakverzegeling en 12 maanden Mobilteits garantie vanaf € 59,95 ( per jaar ).