Het keurmerk geeft de zekerheid dat alle voorgeschreven onderhoud is uitgevoerd bij de occasion en maakt de kans op onverwachte kosten dus zo klein mogelijk. 100% onderhouden is het enige keurmerk als het gaat om zekerheid met betrekking tot auto-onderhoud.
Onderhoudshistorie bekend
Onderhoudshistorie bekend
Van deze auto kan de aanbieder de onderhoudsgeschiedenis laten zien. Dat kan in het ouderwetse boekje staan, maar steeds vaker wordt dit digitaal bijgehouden in het DSR. DSR staat voor Digitaal Service Register.
Specificaties
BTW of MargeMarge
Datum eerste toelating28-02-1981
Datum eerste toelating (internationaal)28-02-1981
Tellerstand65.000 KM
CarrosserieCabrio
KleurRood
BekledingLeder
InterieurkleurZwart
Aantal deuren2
Aantal zitplaatsen2
Gewicht1270 kg
MotorrijtuigenbelastingVrijgesteld
Aantal sleutels2
Motor en transmissie
BrandstofBenzine
TransmissieHandgeschakeld 5
Aantal cilinders8
Cilinderinhoud2927 cc
Vermogen169 kW / 230 PK
Koppel0 Nm
Interieur
Airco
Elektrische ramen voor
Lederen bekleding
Lederen interieur
Exterieur
Sportvelgen
Infotainment
Radio cd speler
Beschrijving
Unieke Ferrari 308 GTSi Targa ! Meer weten? Klik op de link onderaan de advertentie naar onze website.
Sentiment uit de jaren 80 en wereld beroemd dankzij Magnum PI, Tom Selleck.
Deze, precies zoals je hem wil hebben in Rosso Corsa met zwart lederen interieur, 308 GTSi. Destijds geleverd in Michigan aan de eerste eigenaar die deze Ferrari 8 jaar vertroetelt heeft om hem vervolgens te verkopen aan de tweede eigenaar die hem nog 5 jaar bereden heeft. In 1994 heeft deze 308 de oversteek naar Europa gemaakt waarna hij in Nederlands bezit is gekomen.
Door een technische specialist is deze Ferrari de laatste vier jaar tot op detail gerestaureerd en de motor & versnellingsbak volledig gereviseerd. Nu staat die klaar voor een echte liefhebber om hem in een collectie op te nemen en zo af en toe te berijden. Wat een genot en unieke kans zo'n exemplaar aan te schaffen.
DB-Approved Rijklaarmaakkosten voor deze Ferrari € 995,- - Complete poetsbeurt - Vloeistoffen check - Nieuwe APK - Minimaal €35,- brandstof - Tenaamstelling - Leges
Tevens verzorgen wij alle financiële diensten en een passende verzekering via onze partners. Inruil van uw Auto, Motor, Boot, Camper bespreekbaar.
Aangezien wij flexibele openingstijden hanteren, vragen we u vooraf een afspraak te maken zodat we u persoonlijk kunnen adviseren.
Voor meer gedetailleerde informatie kunt u rechtstreeks contact opnemen met : Jelle Ipema via 06 52 81 14 18, mail Jelle@debueautomotive.nl Don de Bue via 06 46 58 54 68, mail Don@debueautomotive.nl
211,00
Ferrari 308 GTSi Targa Magnum PI Full Restauration
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!