Geweldig onderhouden en verzorgde Porsche Cayenne V8 S Youngtimer. Meer weten? Klik op de link onderaan de advertentie naar onze website.
Het gebeurt niet zo vaak dat we een zo'n keurig onderhouden Porsche Cayenne S binnen krijgen. Deze oerdegelijke Cayenne met de beresterke 4.5 V8 motor is van een echte liefhebber geweest en dat is hem af te zien. Door de laatste eigenaar met volledige tevredenheid de afgelopen 5 jaar bereden. Voorzien van alle belangrijke opties waaronder:
- Porsche Communication System (PCM) Orgineel
- Apple Carplay
- Xenon verlichting
- Navigatie
- Climatronic
- Cruise Control
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Stoelverwarming
- Elektrischverstelbare stoelen met geheugen
- Lederen dashboard
- Zonneschermen op de achterportieren
- Luchtvering
- Trekhaak
- etc.
DB-Approved Rijklaarmaakkosten voor deze Porsche € 595,-- Complete poetsbeurt
- Vloeistoffen check
- Nieuwe APK
- Minimaal €35,- brandstof
- Tenaamstelling
- Leges
Tevens verzorgen wij alle financiële diensten en een passende verzekering via onze partners. Inruil van uw Auto, Motor, Boot, Camper of Classic is bespreekbaar.
Aangezien wij flexibele openingstijden hanteren, vragen we u vooraf een afspraak te maken zodat we u persoonlijk kunnen adviseren.
Voor meer gedetailleerde informatie kunt u rechtstreeks contact opnemen met :
Jelle Ipema via 06 52 81 14 18, mail Jelle@debueautomotive.nl
Don de Bue via 06 46 58 54 68, mail Don@debueautomotive.nl
155,00