| Kenteken | NL 73SFRK |
| Kenteken | 73SFRK |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 06-01-2006 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 06-01-2006 |
| Tellerstand | 427.591 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Grijs |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Vermogen | 103 kW / 140 PK |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.1 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 4000 RPM |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1485 kg |
| Maximum massa geremd | 1800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 505 - 529 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 1 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Lievelderweg 87
7137 MB Lievelde