| Kenteken | NL 07SLL1 |
| Kenteken | 07SLL1 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 21-10-2011 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 21-10-2011 |
| Tellerstand | 344.092 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Vermogen | 70 kW / 95 PK |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 4000 RPM |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 3.6 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 288 - 298 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Lievelderweg 87
7137 MB Lievelde