| Kenteken | NL 36DTHL |
| Kenteken | 36DTHL |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 10-01-2000 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 10-01-2000 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 120 Nm |
| Gewicht | 925 kg |
| Maximum massa geremd | 1100 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 8.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 5.0 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Lievelderweg 87
7137 MB Lievelde