| Kenteken | NL NV036H |
| Kenteken | NV036H |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 08-05-2017 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 08-05-2017 |
| APK vervaldatum | 19-12-2026 |
| Tellerstand | 133.225 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Vermogen | 75 kW / 102 PK |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.6 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 4500 RPM |
| Koppel | 180 Nm |
| Gewicht | 1270 kg |
| Maximum massa geremd | 1000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.4 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 190 - 207 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Lievelderweg 87
7137 MB Lievelde