| Kenteken | NL 45RHKN |
| Kenteken | 45RHKN |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 22-04-2005 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 22-04-2005 |
| APK vervaldatum | 06-10-2026 |
| Tellerstand | 284.296 KM |
| Carrosserie | Cabrio |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Vermogen | 120 kW / 163 PK |
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.5 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 240 Nm |
| Gewicht | 1590 kg |
| Maximum massa geremd | 1500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 8.9 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - 306 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Lievelderweg 87
7137 MB Lievelde