| Kenteken | NL 7VLP85 |
| Kenteken | 7VLP85 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 16-02-2011 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 16-02-2011 |
| APK vervaldatum | 10-04-2027 |
| Carrosserie | Bestel |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 3199 cc |
| Vermogen | 147 kW / 200 PK |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 2095 kg |
| Maximum massa geremd | 2800 kg |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Lievelderweg 87
7137 MB Lievelde