Opschieten, stilstaan, uren maken... uw werk vraagt al genoeg van u. Met deze zakenauto krijgt u er ook veel voor terug. Met deze motor haalt u veel kilometers uit een tank brandstof. Tijdens de koude maanden is stoelverwarming een voorziening die u niet wilt missen. In deze Mitsubishi profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met de standkachel stelt u vooraf in wanneer de auto opgewarmd voor u klaar moet staan. U hoeft nooit meer te krabben en de koude start behoort tot het verleden. De achteruitrijcamera maakt inparkeren gemakkelijker dan ooit. Hoog, laag, midrange: het high performance audiosysteem is volledig afgestemd op de akoestiek in deze auto. De kortste weg, de zuinigste weg, de snelste weg... elke weg is te vinden met het full map navigatiesysteem. Volume aanpassen, andere radiozender? U bedient het audiosysteem veilig en handig met de functies op het stuur. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mitsubishi Outlander samen. Autorijden wordt steeds eenvoudiger. Wat dacht u bijvoorbeeld van de hill hold control? Onbeweeglijk stilstaan op een hellend vlak gaat volledig automatisch. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | HD154S |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 24-10-2015 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 24-10-2015 |
| APK vervaldatum | 28-01-2027 |
| Tellerstand | 145.121 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Hybride (Elektrisch/Benzine) |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Vermogen | 89 kW / 121 PK |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 4500 RPM |
| Koppel | 190 Nm |
| Gewicht | 1820 kg |
| Maximum massa geremd | 1500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 1.8 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 233 - 255 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
Infotainment - Audio installatie premium
- Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen bekleding
- Standkachel
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Achteruitrij assistent
- Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Afleverpakketten
- aflever pakket 1 (€ 350,-)
Pakket 1: APK met afleveringsbeurt inclusief poetsen. - aflever pakket 2 (€ 950,-)
APK met grote beurt en 6 maanden BOVAG-garantie (tot maximaal 10.000 km).
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!