Autojournalisten zijn het er unaniem over eens. De Ford Fiesta behoort tot de best sturende auto's van zijn klasse. Ook deze Fiesta heeft de uitmuntende rijeigenschappen die u van een Ford mag verwachten. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Natuurlijk behoren LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Onderweg kunt u veilig genieten van het audiosysteem. Want in deze Ford bedient u het vanaf het stuurwiel. In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. Natuurlijk behoren centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford Fiesta samen. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie. Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | TZ992J |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 27-11-2018 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 27-11-2018 |
| APK vervaldatum | 29-11-2026 |
| Tellerstand | 144.841 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1084 cc |
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 14.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6500 RPM |
| Koppel | 110 Nm |
| Gewicht | 1057 kg |
| Maximum massa geremd | 750 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.1 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Led dagrijverlichting
Infotainment - Multimedia-voorbereiding
- Radio
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Afleverpakketten
- aflever pakket 1 (€ 350,-)
Pakket 1: APK met afleveringsbeurt inclusief poetsen. - aflever pakket 2 (€ 950,-)
APK met grote beurt en 6 maanden BOVAG-garantie (tot maximaal 10.000 km).
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!