| Kenteken | NL 6ZRP43 |
| Kenteken | 6ZRP43 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 06-03-2015 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 15-03-2006 |
| Tellerstand | 267.968 KM |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Vermogen | 74 kW / 101 PK |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 145 Nm |
| Gewicht | 1234 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.9 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Lievelderweg 87
7137 MB Lievelde