| Kenteken | NL S334ZL |
| Kenteken | S334ZL |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 22-12-2023 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 04-06-2003 |
| Tellerstand | 267.968 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 cc |
| Vermogen | 44 kW / 60 PK |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 17.3 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 106 Nm |
| Gewicht | 1005 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.9 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Lievelderweg 87
7137 MB Lievelde