| Kenteken | NL K822PK |
| Kenteken | K822PK |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 26-01-2021 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 10-10-2012 |
| Tellerstand | 155.284 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Vermogen | 92 kW / 125 PK |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.5 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 170 Nm |
| Gewicht | 1216 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.1 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Lievelderweg 87
7137 MB Lievelde