Laat u verrassen door deze Peugeot 208. Het is een auto die dankzij zijn uitgekiende concept praktisch is in het gebruik, maar tevens veilig en comfortabel. Hij rijdt lekker, deze Peugeot. Pittig ook. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer LED koplampen en in delen neerklapbare achterbank.
Pech oplossen en zelfs voorkomen? Gaat eenvoudig. Via Connected Services heeft u alle data in de hand, gewoon op de smartphone! Onderweg kunt u veilig genieten van het audiosysteem met dab-radio. Want in deze Peugeot bedient u het vanaf het stuurwiel. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van met startonderbreker en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 208 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | R425DZ |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 27-09-2022 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 27-02-2020 |
| APK vervaldatum | 24-10-2026 |
| Tellerstand | 81.035 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 13.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5750 RPM |
| Koppel | 118 Nm |
| Gewicht | 955 kg |
| Maximum massa geremd | 500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.3 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Led dagrijverlichting
- Led koplampen
- Trekhaak
Infotainment - Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake assist system
- Connected services
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Afleverpakketten
- aflever pakket 1 (€ 350,-)
Pakket 1: APK met afleveringsbeurt inclusief poetsen. - aflever pakket 2 (€ 950,-)
APK met grote beurt en 6 maanden BOVAG-garantie (tot maximaal 10.000 km).
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!