| Kenteken | NL 93ZNHT |
| Kenteken | 93ZNHT |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 02-04-2008 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 02-04-2008 |
| APK vervaldatum | 16-02-2027 |
| Tellerstand | 86.511 KM |
| Carrosserie | Cabrio |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Vermogen | 170 kW / 231 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.8 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 300 Nm |
| Gewicht | 1715 kg |
| Gemiddeld verbruik | 9.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 13.5 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 7.0 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 307 - 335 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Lievelderweg 87
7137 MB Lievelde