| Kenteken | NL R795BP |
| Kenteken | R795BP |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 15-08-2022 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 26-06-2007 |
| APK vervaldatum | 30-12-2026 |
| Tellerstand | 218.929 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494 cc |
| Vermogen | 160 kW / 217 PK |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6500 RPM |
| Koppel | 250 Nm |
| Gewicht | 1495 kg |
| Maximum massa geremd | 1600 kg |
| Gemiddeld verbruik | 9.2 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 253 - 276 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Lievelderweg 87
7137 MB Lievelde