Geweldig mooie auto die afkomstig is van de tweede eigenaar
Deze prachtige auto is door ons ingekocht van een Belgische liefhebber en wordt geleverd op Nederlands kenteken.
De 1984 Chevrolet Corvette (C4) markeerde de start van de vierde generatie, gelanceerd na het overslaan van het 1983-modeljaar. Deze sportwagen, bekend om zijn revolutionaire, hoekige design en verbeterde wegligging, is uitgerust met een 205 pk sterke 5.7L V8 (L83 Crossfire). Met 51.547 geproduceerde eenheden was dit een van de best verkochte modellen.
Belangrijke kenmerken en specificaties van de 1984 C4:- Motor:
5.7L
350𝑐𝑖
V8 met "Crossfire" brandstofinjectie (TBI), goed voor 205 pk en een koppel van
393Nm
- Transmissie: 4-traps automaat,
- Prestaties: 0-100 km/u in ca. 6,4 seconden, topsnelheid rond 228 km/u.
- Design & Onderstel: Volledig nieuw, aerodynamisch gestroomlijnd carrosserieontwerp met een opklapbare koplampconstructie en een zeer stijf, innovatief onderstel.
- Productie: 51.547 eenheden, allemaal als coupé (geen cabriolet beschikbaar in 1984).
De 1984-versie staat bekend als een significante verbetering op het gebied van wegligging en technologie ten opzichte van de C3
Absolute een mooie en goed verzorgde Chevrolet Corvette C4 te koop. Een ware jaren '80 icoon met alle gemakken voorzien en een dikke V8!Motor en versnellingsbak: De 5.7L V8 motor start snel en loopt zeer netjes. De automaten bak werkt perfect en schakelt soepel door alle versnellingen. De eerste eigenaar die de C4 bijna 24 jaar heeft gehad, heeft er altijd voor gekoesterd en zeer netjes onderhouden.
Interieur: Het interieur is zeer origineel en in nette staat. Met originele stuur en originele radio die er bij aanwezig is In het dashboard zitten geen scheuren en is ook nog zeer netjes. Alle originele schakelaars en knopjes zijn aanwezig en werken ook allemaal. Deurpanelen, hemel en vloerbedekking allemaal netjes en heel.
Chassis, chroom en rubbers: Het chassis heeft rondom maar minimale gebruikssporen. Chroom niet van toepassing. Alle rubbers rondom zijn netjes en soepel.
Lak: Rondom zeer netjes
Remmerij, ophanging en banden: Staat op vier nieuwe banden met originele velgen en remt goed. Ophanging is netjes.schokdempers zijn voor en acher vernieuwd en goed onderhouden.
Elektra, verlichting en schakelaars: Alle verlichting werkt naar behoren net als alle elektra en schakelaars. Het iconische dashboard werkt volledig net als alle schakelaars om de motorinformatie te wijzigen op het dashboard
- Elektrische ramen en spiegels
- Elektrische antenne
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel