Renault Kangoo met een nieuwe Apk tot 8-4-2027
airco en cruise control
trekhaak
gebruikerssporen
electr. ramen
stuurbekrachtiging
parkeer sensoren achterzijde
voor méér info kunt u bereiken op tel 0653380832
Bovag Autobedrijf Maertzdorf het adres waar sinds 1964 service voorop staat.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | V142JH |
| BTW of Marge | Excl. BTW |
| Datum eerste toelating | 13-10-2017 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 13-10-2017 |
| APK vervaldatum | 08-04-2027 |
| Tellerstand | 303.225 KM |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 16.3 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1255 kg |
| Maximum massa geremd | 1050 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.3 l/100km |
| Aantal sleutels | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Parkeersensor achter
Infotainment - Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!