wat een leuke Smart ForTwo
lage km.stand
automaat
airco
toerenteller
lichtmetalen velgen met all-season banden
Apk nieuw bij aflevering
voor méér info kunt u ons bereiken op tel 0653380832
BOVAG Autobedrijf Maertzdorf, het adres waar sinds 1964 service voorop staat
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 57RRFF |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 08-07-2005 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 08-07-2005 |
| APK vervaldatum | 18-06-2026 |
| Tellerstand | 112.223 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 698 cc |
| Vermogen | 45 kW / 61 PK |
| Topsnelheid | 135 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 15.5 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 705 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.8 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 6.0 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 4.1 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 53 - 58 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegel rechts
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
Infotainment - Audioinstallatie met cd-wisselaar
Interieur - Airco
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!