Terug naar overzicht

Renault Captur 0.9 TCe|Camera|Climate|Navi|Keyless|Cruise|

Gereserveerd

Gereserveerd

105.228 KM NAP Tellerstand
Handgeschakeld Transmissie
2014 Bouwjaar
Benzine
Brandstof
Toon alle specificaties
Benzine 2014 Handgeschakeld 105.228 KM
Financiering aanvragen Verzekeringen vergelijken
Deel deze advertentie:

Zekerheden

Autotrust
RDW Voertuigrapport

Afleverpakketten

Autotrust
Autotrust Garantie
In samenwerking met Autotrust bieden wij ruime garantie mogelijkheden. Omdat niet elke auto hetzelfde is, bieden wij garantiepakketten aan die aansluiten bij uw nieuwe aankoop. Dit bieden wij al aan vanaf €149,-

Zo kunt u zorgeloos rijden met de zekerheid die Autotrust biedt. Wij verkopen onze auto's altijd met de intentie om te rijden. Dat betekent dat onze auto's altijd rijklaar zijn. Geen dure afleverpakketten of verplichte bijkomende rijklaar kosten. Tóch bieden wij de mogelijkheid om een uitgebreide garantie te nemen via Autotrust. Zo maken wij autorijden nog zorgelozer.



Neem vrijblijvend contact op voor de ruime mogelijkheden en de bijhorende kosten.
Meer informatie Vanaf € 149,-

Specificaties

Kenteken
NL
5XFR77
BTW of Marge Marge
Datum eerste toelating 14-07-2014
Datum eerste toelating (internationaal) 14-07-2014
APK vervaldatum 02-02-2027
Tellerstand
105.228 KM NAP
Carrosserie SUV
Kleur Grijs
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
Gewicht 1076 kg
Maximum massa geremd 1200 kg
Motorrijtuigenbelasting € 145 - 158 per kwartaal
Aantal sleutels 2
Aantal handzenders 2

Motor en transmissie

Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 898 cc
Vermogen 66 kW / 90 PK
Topsnelheid 171 km/h
Acceleratie (0-100 km/h) 12.9 seconden
Maximum aantal toeren per minuut 5250 RPM
Koppel 135 Nm
Gemiddeld verbruik 4.9 l/100km

Exterieur

Achterruitwisser
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale vergrendeling
Dimlichten automatisch
Extra getint glas achter
Getint glas
Keyless entry
Led dagrijverlichting
Lichtmetalen velgen 17"
Metaalkleur
Mistlampen voor
Park distance control
Parkeersensor achter
Sportvelgen

Interieur

Achterbank in delen neerklapbaar
Airco
Airco automatisch
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Elektrische ramen voor
Elektrische ramen voor en achter
Stuur en versnellingspook (kunst)leder
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk

Overige

Anti blokkeer systeem
Anti doorslip regeling
Bestuurdersairbag
Elektronisch stabiliteits programma
Elektronische remkrachtverdeling
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor

Veiligheid

Achteruitrijcamera
Alarm klasse 1(startblokkering)
Hill hold functie
Isofix bevestiging voor kinderzitjes

Infotainment

Audio-navigatie full map
Navigatiesysteem
Stuur multifunctioneel

Comfort

Cruise control
Regensensor

Milieu

Start/stop systeem

Beschrijving



Prachtige Renault Captur 0.9 TCe Dynamique R-Link uit juli 2014 met slechts 105.228KM op de teller in de schitterende kleur "Gris Cassiopée" in combinatie met een hoogglans zwart dak. Deze schitterende en uiterst zuinige ruime benzineauto is voorzien van een aantal leuke opties. Denk hierbij aan: climatecontrol, cruisecontrol, parkeercamera, lichtsensoren, regensensoren, R-Link navigatiesysteem, touchscreen, keyless entry & go, bluetooth-audio en telefonie, parkeersensoren, snelheidslimiter, multifunctioneel stuurwiel, led dagrijverlichting, isofix en ga zo maar door.
 
Een ruime auto maar toch in het lichte gewichtsklasse. Het leek een onmogelijke missie maar het is toch gelukt. Het resultaat: De Renault Captur. In combinatie met een uiterst zuinige maar toch pittige 0.9 TCe motor is dit een geweldige uitkomst. Geniet optimaal van de ruimte en moderne gemakken terwijl u de kosten zeer laag houdt. Door lichte materialen te gebruiken is deze Renault Captur een auto geworden die het onmogelijke leek. Zo kan de auto mee in de gewichtsklassen van de kleinste hatchbacks. Toch rijdt en voelt de auto een stuk groter aan en dat is 'ie tenslotte ook.

Dankzij de parkeersensoren is deze Renault tóch in elke parkeervak te krijgen. Ook is zoeken naar de sleutels verleden tijd. De auto herkent dat de sleutels in de buurt zijn en de deuren zijn te openen met een druk op de knop. Ook start de auto met een druk op de knop. Nadat u de auto verlaat en met de sleutels bij de auto wegloopt, vergrendelen de deuren ook automatisch. Bij regen zullen de regensensoren de ruitenwissers inschakelen. Ook de interval wordt automatisch bijgesteld. Door de aanwezige lichtsensoren, schakelt ook de verlichting in daar waar nodig. 
 
Technisch verkeerd de auto in net zo'n nette staat als optisch. Zo is de Captur aantoonbaar keurig onderhouden en is alles netjes gedocumenteerd. Ook staat de auto op uiterst nette banden. Zo staat deze Captur er keurig bij voor alle kilometers die nog komen gaan.
 
Wij leveren deze schitterende Renault Captur compleet met 2 sleutels, volledige onderhoudshistorie en een nieuwe APK.