Terug naar overzicht

Skoda Citigo 1.0 Monte Carlo Sport|Airco|Navi|5Drs|Bluetooth

Gereserveerd

Gereserveerd

107.230 KM NAP Tellerstand
Handgeschakeld Transmissie
2014 Bouwjaar
Benzine
Brandstof
Toon alle specificaties
Benzine 2014 Handgeschakeld 107.230 KM
Financiering aanvragen Verzekeringen vergelijken
Deel deze advertentie:

Zekerheden

Autotrust
RDW Voertuigrapport

Afleverpakketten

Autotrust
Autotrust Garantie
In samenwerking met Autotrust bieden wij ruime garantie mogelijkheden. Omdat niet elke auto hetzelfde is, bieden wij garantiepakketten aan die aansluiten bij uw nieuwe aankoop. Dit bieden wij al aan vanaf €149,-

Zo kunt u zorgeloos rijden met de zekerheid die Autotrust biedt. Wij verkopen onze auto's altijd met de intentie om te rijden. Dat betekent dat onze auto's altijd rijklaar zijn. Geen dure afleverpakketten of verplichte bijkomende rijklaar kosten. Tóch bieden wij de mogelijkheid om een uitgebreide garantie te nemen via Autotrust. Zo maken wij autorijden nog zorgelozer.



Neem vrijblijvend contact op voor de ruime mogelijkheden en de bijhorende kosten.
Meer informatie Vanaf € 149,-

Specificaties

Kenteken
NL
7XDR57
BTW of Marge Marge
Datum eerste toelating 21-08-2014
Datum eerste toelating (internationaal) 21-08-2014
APK vervaldatum 19-02-2027
Tellerstand
107.230 KM NAP
Carrosserie Hatchback
Kleur Wit
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
Gewicht 840 kg
Motorrijtuigenbelasting € 70 - 76 per kwartaal
Aantal sleutels 2

Motor en transmissie

Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 999 cc
Vermogen 44 kW / 60 PK
Topsnelheid 160 km/h
Acceleratie (0-100 km/h) 14.4 seconden
Maximum aantal toeren per minuut 5000 RPM
Koppel 95 Nm
Gemiddeld verbruik 4.1 l/100km

Exterieur

Achterruitwisser
Buitenspiegel rechts
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale vergrendeling
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Extra getint glas achter
Getint glas
Lichtmetalen velgen 15"
Mistlampen voor
Sportvelgen

Overige

Anti blokkeer systeem
Anti doorslip regeling
Autonomous emergency braking
Bestuurdersairbag
Elektronisch stabiliteits programma
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor

Interieur

Achterbank in delen neerklapbaar
Airco
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Elektrische ramen voor
Microvezel bekleding
Sportstuur
Stuur en versnellingspook (kunst)leder
Stuurbekrachtiging

Infotainment

Navigatiesysteem
Radio-cd/mp3 speler

Veiligheid

Alarm klasse 1(startblokkering)
Isofix bevestiging voor kinderzitjes

Milieu

Start/stop systeem

Beschrijving



Prachtige Skoda Citigo 1.0 Monte Carlo Sport uit augustus 2014 met 107.230KM op de teller, uitgevoerd in de frisse kleur "Pure White" met kenmerkende rode accenten. Deze origineel Nederlands geleverde hatchback is voorzien van de geliefde Monte Carlo Sport pack. Ook is de auto voorzien van een aantal leuke opties. Denk hierbij aan: Navigatie, airconditioning, bluetooth-audio en telefonie, 5 deuren, getinte achterruiten, isofix, dagrijverlichting, sportieve lichtmetalen velgen, unieke Monte Carlo stylingdetails, sportinterieur en natuurlijk de onderscheidende rode designelementen en ga zo maar door.
 
De uitspraak "Een compacte auto is saai" kunnen we met dit exemplaar direct de kop indrukken. De Monte Carlo-uitvoering staat al jaren bekend als de meest sportieve en karaktervolle variant binnen het modellengamma, en dat is bij dit exemplaar direct zichtbaar. De combinatie van de kleur "Pure White", de contrasterende rode accenten en de sportieve velgen geven de auto een frisse maar tegelijkertijd uitgesproken uitstraling. Dit is een auto die je moeiteloos dagelijks gebruikt, maar die elke rit nét dat beetje extra beleving geeft.
 
Wat de Monte Carlo Sport-uitvoering zo geliefd maakt, is de perfecte balans tussen sportiviteit en comfort. De subtiele maar duidelijke stylingaanpassingen, het sportieve interieur en de dynamische uitstraling zorgen ervoor dat deze auto zich onderscheidt van een standaard uitvoering. Tóch is het geheel stijlvol en smaakvol gebleven. Precies zoals je dat wilt bij een Citigo. Het is sportief zonder overdreven te zijn en opvallend zonder schreeuwerig te worden.
 
Naast het sportieve karakter is deze Monte Carlo uiteraard ook voorzien van de nodige praktische eigenschappen. Dankzij de 5 deuren is de auto verrassend bruikbaar in het dagelijks leven en biedt hij comfortabel plaats aan passagiers en bagage. Uiteraard is de auto voorzien van Isofix. In combinatie met voorzieningen zoals navigatie en bluetooth-connectiviteit is dit een ideale auto voor zowel korte ritten als langere afstanden.

Technisch verkeerd deze Citigo ook in uitstekende staat. Zo zijn er 2 nieuwe banden gemonteerd en wordt de auto geleverd met een nieuwe APK.

Wij leveren deze schitterende unieke Citigo compleet met 2 sleutels, historie, onderhoudsbeurt en een nieuwe APK.