Terug naar overzicht

BMW Z4 Roadster 2.2i E85|M-stoelen | Xenon | 18 inch velgen

Verkocht

BMW Z4 Roadster 2.2i E85|M-stoelen | Xenon | 18 inch velgen

Verkocht

163.000 KM Tellerstand
Handgeschakeld Transmissie
2004 Bouwjaar
Benzine
Brandstof
Toon alle specificaties
Benzine 2004 Handgeschakeld 163.000 KM
Deel deze advertentie:

Zekerheden

Specificaties

BTW of Marge Marge
Tellerstand 163.000 KM
Carrosserie Cabrio
Kleur Grijs Metallic
Bekleding Leder
Interieurkleur Zwart
Aantal deuren 2
Aantal zitplaatsen 2
Gewicht 1225 kg

Motor en transmissie

Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 2171 cc
Vermogen 125 kW / 170 PK
Topsnelheid 225 km/h
Acceleratie (0-100 km/h) 7.7 seconden
Koppel 0 Nm
Gemiddeld verbruik 8.8 l/100km

Exterieur

Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektrisch bedienbare kap
Getint glas
Lichtmetalen velgen 18"
Metaalkleur
Mistlampen voor
Park distance control
Parkeersensor achter

Interieur

Airco automatisch
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Elektrische ramen voor
Lederen bekleding
Middenarmsteun voor
Sportstoelen
Stuur leder
Stuurbekrachtiging
Voorstoelen verwarmd

Overige

Anti blokkeer systeem
Anti doorslip regeling
Bestuurdersairbag
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor

Comfort

Boordcomputer
Cruise control
Regensensor

Veiligheid

Alarm klasse 3
Bandenspanningscontrolesysteem
Elektronische remkrachtverdeling

Infotainment

Audioinstallatie met cd-speler

Beschrijving

Voor de liefhebbers hebben wij een 3-tal Z4's in onze voorraad, kom gerust langs voor een kennismaking en uitgebreide proefrit. 

Zeer fraaie BMW Z4 E85 uitgevoerd in donkergrijs metallic en bijpassende zwart lederen bekleding welke het een mooie combinatie maakt. Na de eerste Z-serie auto de Z3 die gebaseerd was op de BMW E36 komt BMW in 2003 met deze fraaie lichtgewicht sportauto op de markt. Waar aan het vorige model nog een vrouwen imago kleefde is de eerste generatie BMW Z4 echt een auto die in de smaak valt bij zowel mannen als vrouwen. Het design van deze Z4 is onder leiding van Chris Bangle ontworpen en is het tweede model wat hij introduceerde met de nieuwe designtaal van BMW. 

Nu meer dan 15 jaar later staat er nog steeds een modern uitziende BMW, met de rijeigenschappen die u van een BMW mag verwachten. Voor de motorisering koos de eerste eigenaar gelukkig voor een fijne zes-cilinder. Deze 2.2 liter grote motor levert een vermogen van 170pk en een koppel van 210 Nm komt u niks te kort. Het lichte gewicht van 1225 kg draagt mede bij aan de goede prestaties. 

Dit exemplaar is erg smaakvol samengesteld, de meeste BMW's Z4's hebben zwart leer, dit exemplaar is uitgevoerd met zwart lederen bekleding. Voor het exterieur is er gekozen voor Sterlinggrau metallic lak. Deze lak staat de Z4 erg goed, maakt het wat mij betreft een prachtige combinatie. Stoelverwarming ontbreekt gelukkig ook niet. De eerste eigenaar koos voor de fijne sportstoelen, welke veel meer steun bieden dan de standaard stoelen. 

De eerste eigenaar van dit exemplaar koos ervoor om alle opties te nemen die het rijden leuker maken, maar het dak is bij dit exemplaar handbediend, dit gaat snel en werkt perfect. Het stoffen dak ziet er ook nog keurig uit. Onder de auto zitten voor 3000 euro ex BTW bijzondere kruisspaak velgen welke de auto een fantastische uitstraling geven. 

De vorige eigenaren hebben altijd goed gepast op dit exemplaar, dat is te zien aan het lakwerk en interieur. Van buiten amper gebruikssporen, geen deukjes. De volledige onderhoudshistorie is aanwezig te samen met een uitdraai van de BMW dealer. 

Bent u opzoek naar een fijne betrouwbare roadster, waarmee je elke dag freude am fahren kan beleven dan kon dit de juiste auto zijn, Kom gerust langs voor een kennismaking en proefrit. 

472 Sterlinggrau metallic
---- Leder Schwarz

Optielijst: 
S249 Multi functioneel stuurwiel
S255 Sport Lederen stuurwiel
S305 Centrale deurvergrendeling met afstandbediening
S387 Windscherm
S423 Velours mattenset
S428 Gevarendriehoek en eerste hulp kit
S493 Opbergpakket
S494 Stoelverwarming voor bestuurder en passagier
S502 Koplampreinigingsysteem
S508 Park Distance Control (PDC)
S520 Mistlampen
S522 Xenon verlichting
S530 Airco
S648 Radio CD
S711 M sportstoelen

 

Bent u enthousiast geworden over bovenstaande auto? Dan verwelkom ik u graag voor een kennismaking.

Inruil is mogelijk. Graag foto’s van interieur, exterieur, kenteken en kilometerstand per whatsapp sturen en u ontvangt spoedig een passend voorstel.

Let op: wij zijn 7 dagen per week geopend op afspraak.