Van deze auto kan de aanbieder de onderhoudsgeschiedenis laten zien. Dat kan in het ouderwetse boekje staan, maar steeds vaker wordt dit digitaal bijgehouden in het DSR. DSR staat voor Digitaal Service Register.
Specificaties
Kenteken
NL
JF945X
BTW of MargeMarge
Datum eerste toelating03-03-2016
Datum eerste toelating (internationaal)07-10-2010
APK vervaldatum08-05-2026
Tellerstand104.240 KM
CarrosserieCabrio
KleurWit
InterieurkleurBruin
Aantal deuren2
Aantal zitplaatsen2
Gewicht1405 kg
Motorrijtuigenbelasting€ 181 - 203 per kwartaal
Aantal sleutels2
Aantal handzenders2
Motor en transmissie
BrandstofBenzine
TransmissieAutomaat
Aantal cilinders6
Cilinderinhoud2996 cc
Vermogen190 kW / 258 PK
Topsnelheid250 km/h
Acceleratie (0-100 km/h)6.1 seconden
Maximum aantal toeren per minuut6600 RPM
Koppel0 Nm
Gemiddeld verbruik8.3 l/100km
Exterieur
Bi-xenon koplampen
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektrisch bedienbare kap
Koplampreiniging
Lichtmetalen velgen 18"
Park distance control
Parkeersensor voor en achter
Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Sportonderstel
Sportvelgen
Windscherm
Interieur
Airco automatisch
Elektrische ramen voor
Elektrische ramen voor en achter
Houtafwerking interieur
Lederen bekleding
Luxe lederen bekleding
Middenarmsteun voor
Sportstoelen
Stuur leder
Stuurbekrachtiging
Voorstoelen verwarmd
Overige
Anti blokkeer systeem
Anti doorslip regeling
Bestuurdersairbag
Elektronisch stabiliteits programma
Elektronische remkrachtverdeling
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor
Infotainment
Audio installatie
Audio installatie premium
Radio-cd/mp3 speler
Stuur multifunctioneel
Comfort
Boordcomputer
Cruise control
Regensensor
Veiligheid
Alarm klasse 3
Bandenspanningscontrolesysteem
Beschrijving
Voor een uitgebreide fotorapportage, kijk op onze website. Nieuw binnen: Deze prachtige BMW Z4 met een 3.0i 6-Cilinder! Voorzien van het begeerde M-Pakket met prachtig bruin leder!
Over de BMW Z4:
Cabrio rijden pur sang! In 2003 debuteerde de eerste BMW Z4. Als opvolger van de BMW Z3, was deze groter, sterker en heeft een beduidend sterker chassis! Maar waar het eerste model BMW Z4 alleen met softtop geleverd werd, werd zijn jongere broertje (dit model) geleverd met een metalen klapdak! Dit metalen klapdak geeft als groot voordeel dat deze auto fijner inzetbaar is door meerdere weersomstandigheden!
Over deze BMW Z4:
Dit betreft een BMW Z4 van het model E89, uitgevoerd in de mooie witte kleur Alpin Weiß. Van binnen is deze auto voorzien van een prachtig leder interieur in een Cognac Bruine kleur (Leder Kansas/Walnuss (LYSY). Onder de motorkap vinden wij een heuze 3.0 Liter 6-cilinder in lijn, die 258PK levert zonder turbo! Het geluid van een ongeblazen 6-cilinder blijft toch geweldig. Gekoppeld aan een automaat laat deze Z4 zich sportief rijden, maar kan hij ook perfect ingezet worden als cruiser. Het M-Sport pakket voegt de 'billen' toe aan deze auto, en maakt het plaatje compleet. De 18" M-velgen onder deze Cabriolet zijn voorzien van zo goed als nieuwe Bridgestone banden.
Van binnen ben je ook van alle gemakken voorzien, met onder andere een Navigatiesysteem, Cruise Control, Automatische airconditioning (Climate Control) en nog veel meer! Het HiFi systeem in deze Z4 zorgt ervoor dat de muziek er perfect uit komt!
Wat zit er nog meer op deze BMW Z4?:
- Vol elektrische metalenkap - Sportstoelen - Stoelverwarming - Licht/Regensensor - Sportautomaat - Parkeersensoren voor & achter - Flippers op het stuur - 2 sleutels
Alle boekjes zijn aanwezig bij de auto, en het onderhoud is altijd tijdig uitgevoerd! Deze BMW Z4 wordt geleverd met: