Van deze auto kan de aanbieder de onderhoudsgeschiedenis laten zien. Dat kan in het ouderwetse boekje staan, maar steeds vaker wordt dit digitaal bijgehouden in het DSR. DSR staat voor Digitaal Service Register.
Specificaties
Kenteken
NL
HDX73D
BTW of MargeMarge
APK vervaldatum30-09-2026
Tellerstand128.398 KM
CarrosserieHatchback
Aantal deuren3
Aantal zitplaatsen4
Aantal sleutels2
Motor en transmissie
BrandstofBenzine
TransmissieHandgeschakeld
Aantal cilinders4
Cilinderinhoud1368 cc
Topsnelheid205 km/h
Acceleratie (0-100 km/h)7.9 seconden
Maximum aantal toeren per minuut5500 RPM
Koppel206 Nm
Gemiddeld verbruik6.5 l/100km
Exterieur
Achterspoiler
Afst. bed. voor centr. deurvergr
Buitenspiegel rechts
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Centrale vergrendeling
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Extra getint glas achter
Getint glas
Lichtmetalen velgen 17"
Mistlampen voor
Side-skirts
Sportvelgen
Overige
Anti blokkeer systeem
Anti doorslip regeling
Bestuurdersairbag
Bluetooth
Elektronisch stabiliteits programma
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Knie airbag(s)
Passagiersairbag
Vermogenstoename 19 kw
Zij airbag(s) voor
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaar
Airco
Airco automatisch
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Elektrische ramen voor
Middenarmsteun voor
Sportstoelen
Stuur leder
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Infotainment
Audio installatie
Autotelefoon voorbereiding
Multimedia-voorbereiding
Radio-cd/mp3 speler
Stuur multifunctioneel
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)
Bandenspanningscontrolesysteem
Comfort
Boordcomputer
Beschrijving
De dikste van de 500 reeks,
dan heb je het natuurlijk over de Abarth 500. Zijn stoere uiterlijk met brede bumpers/spoiler i.c.m. de snelle 1.4 Turbo motor! Deze schitterende Abarth is vanaf fabriek uitgebreid met het esseeesse pakket met verlangingsveren en vermogenstoename naar 160PK! Ook is dit exemplaar geleverd met de Sabelt kuipstoelen wat deze 500 extra uniek maakt!
Verder is deze schitterende Abarth onder andere voorzien van Led-verlichting, 17'' lichtmetalen velgen, (Airco) Climate control, Bluetooth telefoonverbinding (Blue&Me), en een Multifunctioneel stuurwiel (met rode stiksels). Zowel het interieur als het exterieur zijn in een zeer nette staat!Â
De Abarth is voorzien van de krachtige 1.4 Turbo motor met 160PK, waardoor hij erg goed van zijn plek komt, maar door zijn lage gewicht toch ook zuinig te rijden is. Ook is hij voorzien van een sport knop waarmee de rij eigenschappen van de auto worden aangepast. De vorige eigenaar heeft de originele schokdempers vervangen voor Bilstein B6 schokdempers, dit maakt de wegligging van deze Abarth nog beter!Â
De Abarth heeft 128398KM gelopen en hebben wij zelf uit Duitsland geïmporteerd. Uiteraard hebben wij de 500 volledig nagekeken en voorzien van een onderhoudsbeurt. Hij staat rondom op Pirelli zomerbanden met nog voldoende profiel. De RDW heeft de Duitse TUV keuring overgenomen dus de APK keuring is nog geldig tot 30 september 2025. Deze schitterende krachtpatser staat dus klaar voor nog vele (sportieve) kilometers.