Van deze auto kan de aanbieder de onderhoudsgeschiedenis laten zien. Dat kan in het ouderwetse boekje staan, maar steeds vaker wordt dit digitaal bijgehouden in het DSR. DSR staat voor Digitaal Service Register.
Het NAP-logo staat alleen bij voertuigen die gecheckt zijn bij de RDW en waarbij de RDW een logisch oordeel heeft afgegeven ten aanzien van de reeks kilometerstanden.
Specificaties
Kenteken
NL
5VTJ33
BTW of MargeMarge
Datum eerste toelating07-02-2012
Datum eerste toelating (internationaal)07-02-2012
APK vervaldatum06-11-2026
Tellerstand
310.574 KM
CarrosserieBestel
BekledingLeder/Stof
Aantal deuren4
Aantal zitplaatsen6
Gewicht1862 kg
Maximum massa geremd2200 kg
Motorrijtuigenbelasting€ 152 per kwartaal
Aantal sleutels3
Aantal handzenders2
Motor en transmissie
BrandstofDiesel
TransmissieHandgeschakeld 5 versnellingen
Aantal cilinders4
Cilinderinhoud1968 cc
Vermogen62 kW / 84 PK
Topsnelheid146 km/h
Acceleratie (0-100 km/h)19.7 seconden
Koppel0 Nm
Gemiddeld verbruik6.7 l/100km
Exterieur
Achterklep
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Zijschuifdeur rechts
Overige
Anti blokkeer systeem
Anti doorslip regeling
Bestuurdersairbag
Passagiersairbag
Comfort
Boordcomputer
Cruise control
Regensensor
Interieur
Airco
Comfortstoel(en)
Elektrische ramen voor
Veiligheid
Achteruitrijcamera
Alarm klasse 1(startblokkering)
Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Infotainment
Radio-cd/mp3 speler
Beschrijving
Nieuw bij ons binnen! puntgave Volkswagen transporter afkomstig van de 2e eigenaar. Deze bus is altijd particulier gebruikt en verkeerd daarom nog in zo'n nette staat. Het betreft een marge auto en komen geen extra kosten meer bij zoals de btw/bpm. ook nog een ideaal voor de particulier! Deze bus is keurig onderhouden en heeft altijd netjes zijn onderhoud gekregen. Deze bus staat op nog keurige Michelin zomerbanden en achterin liggen de winter banden met goed profiel. Deze bus is niet voorzien van een trekhaak. aan de ene kant een voordeel want je weet nu dat deze bus nooit zware aanhangers heeft getrokken. Tegen 600,- meerprijs is het plaatsen van een trekhaak mogelijk door ons. Deze bus is geüpgraded naar 180 pk en trekt erg fijn op hierdoor.
Tip: Voor de uitgebreide fotocollectie van dit voertuig kunt u terecht op onze website.
Voor Vertrek uw dag limiet wijzigen! U kunt bij ons betalen met internetbankieren op uw telefoon/laptop en denk eraan om uw dag limiet minimaal 4 uur van te voren te verhogen. Bij Rabobank en ABN is dit altijd nodig.
Vragen over deze auto Voor al uw vragen voor het aankopen van een auto kunt u bij ons terecht. Het is ook mogelijk om door middel van facetime de auto aan u te presenteren. Vrijwel alles is mogelijk bij ons dus aarzel zeker niet om uw vragen te stellen aan ons wij willen u graag helpen! U kunt ons het best telefonisch bereiken of whatsappen, maar e-mailen is natuurlijk ook mogelijk. Wat u het prettigst vindt.
Financiering Een financiering is bij ons snel en gemakkelijk geregeld. Bent u een zakelijke of particuliere klant en uw wilt het bedrag graag in termijnen betalen. Het aanvragen voor een financiering is voor iedereen mogelijk en is altijd vrijblijvend. U kunt altijd contact met ons opnemen wat de mogelijkheden zijn of direct een financierings aanvraag indiennen. Wij helpen u graag!
Inruilen Het inruilen van uw oude voertuig is bij Automobielhuis zeker mogelijk. U kunt altijd vrijblijvend inruilvoorstel bij ons doen. Aarzel niet en neem direct contact met ons op.
Informatie Hoewel aan de informatie van op de website en aan al onze advertenties de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan Automobielhuis niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.