Terug naar overzicht

Kia XCeed 1.0 T-GDi DynamicPlusLine

Verkocht

Verkocht

105.627 KM Tellerstand
Handgeschakeld Transmissie
2022 Bouwjaar
Benzine
Brandstof
Toon alle specificaties
Benzine 2022 Handgeschakeld 105.627 KM
Deel deze advertentie:

Zekerheden

Specificaties

Kenteken
NL
Hkp46v
BTW of Marge Incl. BTW
Datum eerste toelating (internationaal) 10-02-2022
Tellerstand 105.627 KM
Carrosserie SUV
Kleur Rood Metallic
Bekleding Stof
Interieurkleur Zwart
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
Gewicht 1247 kg
Aantal sleutels 1
Aantal handzenders 1

Motor en transmissie

Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 998 cc
Vermogen 88 kW / 120 PK
Topsnelheid 186 km/h
Acceleratie (0-100 km/h) 11.5 seconden
Maximum aantal toeren per minuut 6000 RPM
Koppel 172 Nm
Gemiddeld verbruik 6.1 l/100km

Overige

Achteruitrij assistent
Anti blokkeer systeem
Anti doorslip regeling
Apple carplay/android auto
Autonomous emergency braking
Bestuurdersairbag
Bluetooth
Bots waarschuwing systeem
Cruise control adaptief en stuurhulp
Dodehoek detectie
Dodehoekdetectie met correctie
Draadloze telefoonlader
Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
Elektronisch stabiliteits programma
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Kunstlederen interieurdelen
Led mistlampen
Multimedia scherm middel
Passagiersairbag
Rijstrooksensor met correctie
Uitstap waarschuwing
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Zij airbag(s) voor

Interieur

Achterbank in delen neerklapbaar
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Armsteun voor
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektrische ramen voor en achter
Kunstlederen/stof bekleding
Lederen versnellingspook
Lendesteun(en) verstelbaar
Microvezel bekleding
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Stoelverwarming
Stuur leder
Stuur verstelbaar
Stuur verwarmd
Stuurbekrachtiging
Stuurwielverwarming
Voorstoelen verwarmd

Exterieur

Achterruitwisser
Buitenspiegel rechts
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale vergrendeling
Chroom delen exterieur
Dakrails
Dimlichten automatisch
Extra getint glas achter
Getint glas
Led achterlichten
Led dagrijverlichting
Led koplampen
Lichtmetalen velgen 18"
Metaalkleur
Mistlampen voor
Sportpakket
Sportvelgen

Veiligheid

Achteruitrijcamera
Adaptieve lichten
Alarm klasse 1(startblokkering)
Bandenspanningscontrolesysteem
Grootlichtassistent
Hill hold functie
Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning

Infotainment

Audio installatie
Dab
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Spraakbediening
Stuur multifunctioneel

Comfort

Cruise control
Regensensor

Milieu

Start/stop systeem

Beschrijving

Zeer mooie Kia XCeed uit bouwjaar 2022 welke afkomstig van de eerste eigenaar. Voorzien van de welbekende zeer mooie rood metallic lak van Kia, wij zijn fan! De juiste opties zijn aanwezig waaronder stoelverwarming, stuurwielverwarming, achteruitrijcamera, rijbaandetectie, cruise control, climate control, lichtmetalen velgen, Apple CarPlay + Android Auto en nog veel meer.

De Kia wordt geleverd met 1 sleutel, boordmap met boekjes van Kia + volledige onderhoudshistorie. Uiteraard rijklaar, dus inclusief Nederlands kenteken, geldige APK en 6 maanden Autotrust garantie.

ACTIE! Nu inclusief 6 maanden Autotrust instap garantie. De Instap Garantie dekt de belangrijkste delen van de motor, aandrijving, transmissie, koelsysteem, brandstofsysteem en emissiesysteem. Zo blijft de auto te allen tijde rijdend.

Voor vertrek uw dag limiet wijzigen!
U kunt bij ons betalen met internetbankieren op uw telefoon/laptop en denk eraan om uw dag limiet voor overmaken MINIMAAL 4 uur van te voren te verhogen en een eventuele identifier mee te nemen om de transactie te kunnen ondertekenen. Bij vrijwel alle banken is het nodig om de limiet minimaal 4 uren van te voren te verhogen ter beveiliging. Wij hebben GEEN pin, verhoog dus altijd de limiet voor het overmaken van bedragen i.p.v. de pinlimiet.

Afspraak maken (geopend op afspraak)
Wilt u graag meer weten over dit voertuig of wilt u graag langskomen? Dan is dit zeker mogelijk. Wij zijn op afspraak geopend. U kunt ons het beste telefonisch bereiken, maar e-mailen of Whatsappen is natuurlijk ook mogelijk. Wat u het prettigst vindt. 

Wij zijn gevestigd op het industrieterrein De Ekers in Joure, op slechts enkele minuten van de snelweg A6. Joure is een dorp in het zuidelijke gedeelte van de provincie Friesland en is onlosmakelijk verbonden met Douwe Egberts, de bekende koffiebrander. 

Financiering
Een financiering is bij ons snel en gemakkelijk geregeld. Bent u een zakelijke of particuliere klant en uw wilt het bedrag graag in termijnen betalen? Het aanvragen voor een financiering is voor iedereen mogelijk en is altijd vrijblijvend. U kunt altijd contact met ons opnemen wat de mogelijkheden zijn of direct een financierings aanvraag indienen. 

Inruilen
Wilt u een voertuig inruilen? Ook dat is bij Hoogeboom Exclusive mogelijk.
Wilt u meer weten, een proefrit maken, een inruilvoorstel ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!

Reservering 
Wij reserveren zonder aanbetaling helaas geen voertuigen. Uiteraard is het wel mogelijk om het voertuig kosteloos te reserveren zodra u weg rijdt, zo weet u zeker dat de rit niet tevergeefs is. Daarom is het verstandig ons voor vertrek altijd even te laten weten dat u eraan komt.