Het NAP-logo staat alleen bij voertuigen die gecheckt zijn bij de RDW en waarbij de RDW een logisch oordeel heeft afgegeven ten aanzien van de reeks kilometerstanden.
Specificaties
Kenteken
NL
82JJD7
BTW of MargeMarge
Datum eerste toelating18-06-2009
Datum eerste toelating (internationaal)18-06-2009
APK vervaldatum12-07-2026
Tellerstand
51.587 KM
CarrosserieHatchback
KleurWit
Aantal deuren3
Aantal zitplaatsen4
Gewicht795 kg
Motorrijtuigenbelasting€ 56 - 62 per kwartaal
Motor en transmissie
BrandstofBenzine
TransmissieHandgeschakeld
Aantal cilinders3
Cilinderinhoud998 cc
Vermogen50 kW / 68 PK
Topsnelheid157 km/h
Acceleratie (0-100 km/h)13.7 seconden
Maximum aantal toeren per minuut6000 RPM
Koppel0 Nm
Gemiddeld verbruik4.5 l/100km
Exterieur
Achterruitwisser
Buitenspiegel rechts
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Getint glas
Speciale kleur
Sportpakket
Sportvelgen
Overige
Anti blokkeer systeem
Bestuurdersairbag
Elektronisch stabiliteits programma
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Hoofd airbag(s) voor en achter
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank in delen neerklapbaar
Elektrische ramen voor
Sportstoelen
Stuurbekrachtiging
Infotainment
Radio cd speler
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)
Beschrijving
Kermit de C1 staat te koop! Deze knalgroene flitsende Citroen C1 is een unieke verschijning tussen het dagelijkse verkeer!
Kermit de C1 is geboren in 2009 en heeft sindsdien pas 51.604 kilometers gereden. Hij is nog springlevend want de APK is geldig tot 21/06/2022 en ook zijn alle vloeistoffen netjes op peil, Kermit loopt dan ook als een zonnetje. Kermit is voorzien van 4 zeer goede all-seasonbanden van Vredestein en staat daardoor het gehele jaar door stevig op zijn pootjes.
Wie raakt er helemaal verkikkerd op deze groene Kermit? Neem dan snel contact met ons op!
Voor vertrek uw dag limiet wijzigen! U kunt bij ons betalen met internetbankieren op uw telefoon/laptop en denk eraan om uw dag limiet voor overmaken MINIMAAL 4 uur van te voren te verhogen en een eventuele identifier mee te nemen om de transactie te kunnen ondertekenen. Bij vrijwel alle banken is het nodig om de limiet minimaal 4 uren van te voren te verhogen ter beveiliging. Wij hebben GEEN pin, verhoog dus altijd de limiet voor het overmaken van bedragen i.p.v. de pinlimiet.
Afspraak maken (geopend op afspraak) Wilt u graag meer weten over dit voertuig of wilt u graag langskomen? Dan is dit zeker mogelijk. Wij zijn op afspraak geopend. U kunt ons het beste telefonisch bereiken, maar e-mailen of Whatsappen is natuurlijk ook mogelijk. Wat u het prettigst vindt.
Wij zijn gevestigd op het industrieterrein De Ekers in Joure, op slechts enkele minuten van de snelweg A6. Joure is een dorp in het zuidelijke gedeelte van de provincie Friesland en is onlosmakelijk verbonden met Douwe Egberts, de bekende koffiebrander.
Financiering Een financiering is bij ons snel en gemakkelijk geregeld. Bent u een zakelijke of particuliere klant en uw wilt het bedrag graag in termijnen betalen? Het aanvragen voor een financiering is voor iedereen mogelijk en is altijd vrijblijvend. U kunt altijd contact met ons opnemen wat de mogelijkheden zijn of direct een financierings aanvraag indienen.
Inruilen Wilt u een voertuig inruilen? Ook dat is bij Hoogeboom Exclusive mogelijk. Wilt u meer weten, een proefrit maken, een inruilvoorstel ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Reservering Wij reserveren zonder aanbetaling helaas geen voertuigen. Uiteraard is het wel mogelijk om het voertuig kosteloos te reserveren zodra u weg rijdt, zo weet u zeker dat de rit niet tevergeefs is. Daarom is het verstandig ons voor vertrek altijd even te laten weten dat u eraan komt.