Peugeot 208 GT Line | 101PK | Rijk uitgerust | Recent onderhoudBij
EP Automotive hebben we deze
Peugeot 208 GT Line klaarstaan met
36.000KM, een sportieve hatchback met een
krachtige en efficiënte motor en een
stijlvolle uitstraling in een prachtige grijze kleur.
Deze
handgeschakelde 208 met 101PK biedt niet alleen een dynamische rijervaring, maar is ook
bomvol luxe opties en
recent voorzien van een grote beurt, zodat hij helemaal klaar is voor zijn nieuwe eigenaar!
Uitgerust met:- Lichtmetalen velgen voor een sportieve uitstraling
- Groot navigatiescherm voor eenvoudige en intuïtieve bediening
- Apple CarPlay & DAB radio voor de beste connectiviteit en muziek onderweg
- Parkeersensoren rondom & achteruitrijcamera voor moeiteloos inparkeren
- LED-verlichting voor en achter voor een moderne look en optimaal zicht
- Digitaal dashboard voor een high-tech rijervaring
- Lane assist & dodehoekherkenning voor extra veiligheid op de weg
- Keyless entry & start voor ultiem gemak
Deze Peugeot 208 GT Line combineert
sportiviteit, luxe en moderne technologie in één complete auto.
Wij zijn
op afspraak geopend, ook in de avonden en weekenden. Neem contact met ons op voor een bezichtiging of proefrit!
Algemene informatieModeljaar:
2020PrestatiesTopsnelheid:
200 km/uMatenAfmetingen (LxBxH):
406 x 175 x 143 cmWielbasis:
254 cmGewichtenLaadvermogen:
530 kgGVW:
1.595 kgMax. trekgewicht:
1.200 kg (ongeremd 580 kg)
MilieuEnergielabel:
AFinanciële informatieMotorrijtuigenbelasting:
€ 140 - € 154 per kwartaal
Aanvullende opties en accessoiresAudio, tv en 12v access- Peugeot Connect SOS & Assistance
- Radio met bluetooth en capacitief 7'' kleuren touchscreen, 4 speakers voorin en 2 achterin, 4 USB-aansluitingen, Mirror screen (Apple CarPlay, Android Auto, MirrorLink)
Comfort aandrijving- Cruise Control met instelbare snelheidsdbegrenzer
Gordels en airbags- 6 Airbags (front- zij en window-airbags)
Instrumenten- Keyless start (starten met startknop)
- Peugeot i-Cockpit met 3D digitaal instrumentenpaneel
- Uitgebreide verkeersbordherkenning (o.a. stopborden en eenrichtingsverkeer)
Lading interieur- Opbergvak voor smartphone
Remmen- Active Safety Brake met Distance alert
- Advanced Active Safety Brake met camera en radar (automatisch noodremsysteem)
Ruiten en glas- Elektrisch bedienbare ramen voor met sequentiële functie en inklembeveiliging
- Elektrisch bediende achterportierruiten
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
Trim exterieur- Buitenspiegels glanzend zwart
- Grille specifiek GT-Line
- Wielkastranden, raamomlijstingen en achterbumperpaneel glanzend zwart
Trim interieur- Aluminium pedalen
- Bekleding uit stof en kunstleder ''CAPY''
- Dashboard in zacht materiaal met carboneffect en hoogglans zwarte sierstrip met chromen bies
- Lederen sportstuurwiel met GT-logo
- RVS instaplijsten voor
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid aandrijving- Active lane departure warning system
- Dodehoek Herkenning
Velgen en banden- 17'' Lichtmetalen velgen ''Camden''
Ventilatie en verwarming- Pollenfilter
- Regensensor inclusief climate control
Verlichting exterieur- Koplampen met PEUGEOT Full LED technology
- LED-achterlichten
- LED-dagrijverlichting met accentverlichting
Verlichting interieur- Instapverlichting
- Sfeerverlichting
Zetels- Armsteunen op de voorportieren bekleed met kunstleder met groen sierstiksel
- Hoge middenconsole met geïntegreerde middenarmsteun
- In de hoogte verstelbare passagiersstoel
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- Isofix op de buitenste zitplaatsen van de achterbank met top tether
- ISOFIX op de passagiersstoel voorin
- Sportstoelen voor
Zichtbaarheid- Achteruitrijcamera Visiopark 1 inclusief parkeerhulp achter
- Automatisch dimmende binnenspiegel, frameless
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | Hnr14b |
| BTW of Marge | Marge |
| APK vervaldatum | 10-06-2027 |
| Tellerstand | 30.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs Metallic |
| Bekleding | Leder/Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Vermogen | 74 kW / 101 PK |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 205 Nm |
| Gewicht | 1065 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.2 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Led koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
Infotainment - Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake assist system
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!