Kia Niro 1.6 GDi Hybrid Executive | Full LED | JBL | ACC | Trekhaak | DealeronderhoudenBij
EP Automotive staat deze luxe en stijlvolle
Kia Niro 1.6 GDi Hybrid Executive voor je klaar – een comfortabele, zuinige en rijk uitgeruste hybride crossover die aan alles denkt. Perfect voor wie luxe, efficiëntie en betrouwbaarheid zoekt met een sportieve uitstraling!
Deze Niro is
dealeronderhouden, wordt geleverd met een
grote beurt, een
nieuwe APK en staat op
onbeschadigde velgen.
Highlights van deze uitvoering:- Adaptieve cruise control – altijd de juiste afstand houden
- Volledig lederen interieur – premium comfort
- Elektrisch verstelbare stoelen – eenvoudig de perfecte zitpositie
- Stoel- en stuurverwarming – comfortabel op koude dagen
- Navigatie met Apple CarPlay – altijd verbonden en up-to-date
- Full LED verlichting voor en achter – stijlvol én veilig
- JBL audiosysteem – genieten van topkwaliteit geluid
- Afneembare trekhaak – ideaal voor extra bagage of een fietsendrager
- Lane assist & dodehoekherkenning – extra veiligheid op de weg
- Achteruitrijcamera & parkeersensoren – moeiteloos manoeuvreren
- Keyless entry & start – instappen en wegrijden zonder je sleutel te hoeven pakken
- 220V stopcontact in het interieur – ideaal voor het opladen van laptops of andere apparatuur onderweg
De
hybride aandrijving zorgt voor een soepele, stille én
zuinige rijervaring, zowel in de stad als op de snelweg.
Wij zijn
op afspraak geopend, ook in de avonden en weekenden. Neem contact met ons op voor een proefrit en ervaar zelf deze complete en comfortabele crossover!
Details
| BTW of Marge | Marge |
| Tellerstand | 75.000 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Wit |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Hybride (Elektrisch/Benzine) |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1580 cc |
| Vermogen | 104 kW / 141 PK |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.5 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5700 RPM |
| Koppel | 147 Nm |
| Gewicht | 1421 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.4 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Park distance control
- Parkeersensor achter
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment - Audio installatie premium
- Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Achteruitrij assistent
- Anti blokkeer systeem
- Apple carplay/android auto
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Adaptieve cruise control
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!