Opel Astra Edition 1.2 Turbo | 2020 | 145pk | 36.000 km | Unieke kleur | TopuitrustingBij EP Automotive bieden we aan: een
Opel Astra Edition uit 2020 met de krachtige
1.2 Turbo motor met 145 pk. De auto is uitgevoerd in een
unieke grijs/groenige olijfkleur die prachtig combineert met de
donkergrijze lichtmetalen velgen. Daarbij wordt ook een
extra winterset op stalen velgen meegeleverd!
Voorzien van o.a.:- Apple CarPlay & Android Auto
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensoren
- Stoelverwarming
- Stuurwielverwarming
- Cruise control
- Lane assist
- Botswaarschuwing
- Lichtmetalen velgen + winterset
Met slechts
36.000 km en
dealeronderhouden, verkeert deze Astra in
uitstekende staat. Klaar voor jarenlang zorgeloos rijplezier.
Bezichtiging op afspraak – ook in de avonduren en weekenden mogelijk. Details
| BTW of Marge | Marge |
| Tellerstand | 30.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Vermogen | 107 kW / 145 PK |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.4 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 225 Nm |
| Gewicht | 1180 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.3 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Led dagrijverlichting
- Led koplampen
- Metaalkleur
- Park distance control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
Infotainment - Audio installatie
- Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Apple carplay/android auto
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 16"
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!