Opel Corsa 1.4 Turbo | 101 pk | 6-bak | 07/2016 | 98.000 km | Panorama | Half leder | Stoel- & StuurverwarmingDeze
Opel Corsa 1.4 Turbo uit
juli 2016 met
98.000 km is een zeer complete en nette hatchback met een krachtige
101 pk motor en
6 versnellingen. De auto is
dealer onderhouden, ziet er keurig uit en rijdt zoals het hoort.
Uitgerust met een mooi
panoramadak,
half lederen stoelen,
stoelverwarming,
stuurwielverwarming,
voorruitverwarming en
climate control – ideaal voor comfort in alle seizoenen. Daarnaast beschikt deze Corsa over
dodehoekherkenning voor extra veiligheid.
De auto is voorzien van
LED-koplampen, een
achteruitrijcamera,
360 graden parkeersensoren én een
rolschrol. Hij staat op
mooie lichtmetalen velgen met
Continental all-season banden en wordt geleverd met
2 sleutels.
Recent heeft de auto bij ons een
grote beurt gehad waarbij
alle vloeistoffen en filters zijn vervangen, waardoor hij technisch volledig up-to-date is.
Voorzien van o.a.:- 1.4 Turbo benzinemotor – 101 pk
- Handgeschakeld – 6 versnellingen
- Bouwjaar 07/2016
- 98.000 km
- Dealer onderhouden
- Panoramadak
- Half lederen interieur
- Stoelverwarming & stuurverwarming
- Voorruitverwarming
- Climate control
- Dodehoekherkenning
- LED-koplampen
- Achteruitrijcamera
- 360° parkeersensoren
- Rolschrol
- Lichtmetalen velgen
- Continental all-season banden
- 2 sleutels
- Grote beurt gehad – vloeistoffen & filters vervangen
Een
uitzonderlijk complete en verzorgde Opel Corsa Turbo, perfect voor wie luxe, comfort én rijplezier zoekt.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! Details
| Kenteken | |
| Kenteken | Jxn81v |
| BTW of Marge | Marge |
| APK vervaldatum | 25-02-2027 |
| Tellerstand | 90.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Bekleding | Leder/Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Vermogen | 74 kW / 101 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 200 Nm |
| Gewicht | 1137 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Led dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
- Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Lederen interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lichtmetalen velgen 16" en sportonderstel
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!