Opel Corsa 1.4 | 06/2016 | 84.000 km | 1e eigenaar | Apple CarPlay | Grote beurt | Nieuwe APKDeze
Opel Corsa 1.4 uit
juni 2016 met
84.000 km is een verzorgde en betrouwbare hatchback, uitgevoerd in een
prachtige blauw metallic kleur. De auto komt van de
eerste eigenaar en is
super netjes onderhouden.
Qua uitrusting beschikt deze Corsa over
cruise control,
airco,
Apple CarPlay & Android Auto – alles wat je nodig hebt voor comfortabel dagelijks gebruik.
Technisch staat de auto er uitstekend bij: hij staat op
vier zo goed als nieuwe zomerbanden, heeft
nieuwe remschijven vóór en nieuwe remblokken gekregen en recent bij ons een
grote beurt gehad waarbij de
bougies,
alle filters en
alle vloeistoffen zijn vervangen. Daarnaast wordt de auto geleverd met een
nieuwe APK.
De auto staat bij ons
rijklaar en wordt geleverd met
3 maanden garantie.
Voorzien van o.a.:- 1.4 benzinemotor
- Bouwjaar 06/2016
- 84.000 km
- Eerste eigenaar
- Blauw metallic lak
- Cruise control
- Airco
- Apple CarPlay & Android Auto
- 4 zo goed als nieuwe zomerbanden
- Nieuwe remschijven vóór + nieuwe remblokken
- Grote beurt gehad – bougies, vloeistoffen & filters vervangen
- Nieuwe APK bij aflevering
- 3 maanden garantie
Een nette, complete en technisch volledig bijgewerkte Opel Corsa – klaar voor veel zorgeloze kilometers.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! Details
| BTW of Marge | Marge |
| Tellerstand | 80.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1398 cc |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 13.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 130 Nm |
| Gewicht | 1063 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio cd speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!