Opel Corsa 1.0 | 09/2015 | 109.000 km | Sportuitvoering | Camera | Trekhaak | Grote beurt gehadDeze
Opel Corsa 1.0 uit
september 2015 is een
superzuinige en sportief uitgevoerde hatchback met
109.000 km op de teller. De auto is uitgevoerd in
wit met zwarte accenten, waaronder een
zwart dak,
zwarte spiegels,
zwarte grille en
17 inch zwarte lichtmetalen velgen. In combinatie met de
geblindeerde ramen achter en het
sportinterieur geeft dit de auto een stoere uitstraling.
De Corsa is rijk uitgerust met
cruise control,
Bluetooth telefoonvoorbereiding,
airco,
360° parkeersensoren,
dodehoekherkenning en een
achteruitrijcamera. Daarnaast beschikt de auto over een
afneembare trekhaak, wat hem extra praktisch maakt.
Technisch is de auto volledig bijgewerkt. Hij heeft
nieuwe remschijven en remblokken, een
grote onderhoudsbeurt gehad waarbij alle filters en vloeistoffen zijn vervangen, en tijdens dit onderhoud zijn ook de
distributieketting en de geleiders vernieuwd. Daarnaast is er recent een
nieuwe accu geplaatst. De auto wordt geleverd met
twee nieuwe allseason banden.
De auto wordt bovendien
geleverd met een nieuwe APK.
Optioneel kunnen wij de auto
voorzien van Apple CarPlay & Android Auto.
Voorzien van o.a.:- 1.0 benzinemotor – zeer zuinig
- Bouwjaar 09/2015
- 109.000 km
- Wit met zwart dak en zwarte accenten
- 17 inch zwarte lichtmetalen velgen
- Sportinterieur
- Geblindeerde ramen achter
- Cruise control
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Airco
- 360° parkeersensoren
- Dodehoekherkenning
- Achteruitrijcamera
- Afneembare trekhaak
- Nieuwe remschijven en remblokken
- Grote beurt gehad – filters & vloeistoffen vervangen
- Distributieketting + geleiders vernieuwd
- Nieuwe accu
- 2 nieuwe allseason banden
- Nieuwe APK bij aflevering
- Optioneel Apple CarPlay & Android Auto
Een
sportieve, zuinige en technisch zeer goed onderhouden Opel Corsa die klaarstaat voor zijn volgende eigenaar.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | GZ943K |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 18-09-2015 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 18-09-2015 |
| APK vervaldatum | 05-03-2027 |
| Tellerstand | 100.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 3700 RPM |
| Koppel | 170 Nm |
| Gewicht | 1099 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Andere dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Park distance control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
- Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Radio cd speler
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Dodehoek detectie
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!