Fiat Panda | 07/2014 | 165.000 km | NL auto | Nieuwe koppeling & vliegwiel | AircoDeze
Fiat Panda uit
juli 2014 met
165.000 km is een praktische en zuinige auto die
origineel in Nederland is geleverd. De auto is
goed onderhouden en dit is ook netjes terug te zien in de
onderhoudsboekjes.
Recent heeft de auto een
nieuwe koppeling en vliegwiel gekregen, waarvan de
facturen aanwezig zijn. Daarnaast heeft de Panda bij ons nog een
oliebeurt gehad. De
airco werkt goed en blaast lekker koud.
De auto staat op
allseason banden die nog in keurige staat verkeren. Uiteraard hebben wij de auto
netjes gepoetst, waardoor hij er weer fris bij staat.
Aandachtspunt:Rechtsachter op het achterscherm zit een
kleine beschadiging in de vorm van wat krassen (schram/schaafplek).
Voorzien van o.a.:- Bouwjaar 07/2014
- 165.000 km
- Origineel Nederlands geleverd
- Onderhoudsboekjes aanwezig
- Nieuwe koppeling & vliegwiel (facturen aanwezig)
- Oliebeurt recent uitgevoerd
- Goed werkende airco
- Allseason banden in nette staat
Een
praktische, zuinige en goed onderhouden Fiat Panda die klaarstaat voor nog veel zorgeloze kilometers.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 9XGH10 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 18-07-2014 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 18-07-2014 |
| APK vervaldatum | 17-11-2026 |
| Tellerstand | 160.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 964 cc |
| Vermogen | 44 kW / 60 PK |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 15.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6250 RPM |
| Koppel | 88 Nm |
| Gewicht | 930 kg |
| Maximum massa geremd | 800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 3.8 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Interieur - Achterbank neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Brake assist system
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!