Ford Fiesta 1.25 | 07/2011 | 167.300 km | Sportuitvoering | CarPlay | Nieuwe APKDeze
Ford Fiesta uit
juli 2011 is een
sportief uitgevoerde hatchback in een
mooie witte kleur met zwarte accenten, waaronder
zwarte lichtmetalen velgen,
zwarte stickers en een
ST-spoiler. Een frisse en opvallende uitvoering.
Het betreft een
origineel Nederlands geleverde auto met
volledige onderhoudshistorie aanwezig. De auto heeft
167.300 km gelopen en verkeert in een
nette staat.
De Fiesta is voorzien van een
Pioneer radio met Apple CarPlay & Android Auto, inclusief
DAB+ en
Bluetooth telefoonvoorbereiding. Daarnaast beschikt de auto over een
geüpgraded audiosysteem met subwoofer en wordt hij geleverd met een
Pioneer dashcam.
Verder is de auto uitgerust met
cruise control en
airco, en staat hij op
16 inch hoogglans zwarte lichtmetalen velgen met nette zomerbanden.
Technisch is de auto goed bijgehouden. Hij heeft
nieuwe remschijven en remblokken gekregen en bij ons een
onderhoudsbeurt gehad waarbij
olie, filters en vloeistoffen zijn vervangen. De auto wordt geleverd met een
nieuwe APK.
Onder de motorkap ligt de
betrouwbare 1.25 4-cilinder benzinemotor.
Voorzien van o.a.:- 1.25 4-cilinder benzinemotor
- Bouwjaar 07/2011
- 167.300 km
- Origineel Nederlands geleverd
- Volledige onderhoudshistorie aanwezig
- Wit met zwarte accenten & ST-spoiler
- 16 inch hoogglans zwarte lichtmetalen velgen
- Nette zomerbanden
- Pioneer radio met Apple CarPlay & Android Auto
- DAB+ radio & Bluetooth
- Geüpgraded audiosysteem met subwoofer
- Pioneer dashcam
- Cruise control
- Airco
- Nieuwe remschijven en remblokken
- Onderhoudsbeurt gehad – olie, filters & vloeistoffen vervangen
- Nieuwe APK bij aflevering
Een
sportieve en goed onderhouden Ford Fiesta met leuke upgrades, klaar voor zijn volgende eigenaar.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 13RSL5 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 15-07-2011 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 15-07-2011 |
| APK vervaldatum | 15-07-2026 |
| Tellerstand | 167.300 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Vermogen | 44 kW / 60 PK |
| Topsnelheid | 152 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 16.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 109 Nm |
| Gewicht | 941 kg |
| Maximum massa geremd | 500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch stabiliteits programma
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!