Peugeot 5008 1.6 VTi | 05/2011 | 191.000 km | 7-persoons | Nieuwe APK | All-season bandenDeze
Peugeot 5008 1.6 VTi uit
mei 2011 met
191.000 km is een
zeer praktische en ruime 7-persoons gezinsauto. Dankzij de slimme indeling en het ruime interieur is deze auto ideaal voor gezinnen of voor wie gewoon veel ruimte nodig heeft.
De auto rijdt en schakelt goed en beschikt over fijne opties zoals
climate control,
cruise control,
radio en een
elektrische handrem.
Bij ons heeft de auto
vier nieuwe all-season banden gekregen en wordt hij geleverd met een
nieuwe APK. Daarnaast heeft de auto bij ons nog een
onderhoudsbeurt gehad. Ook is de auto door ons
netjes gepoetst en opgefrist, waardoor hij er weer schoon en verzorgd bij staat.
Aandachtspunten:De auto heeft
rechtsachter een deukje met wat beschadiging en
op de achterklep zit ook een kleine deuk.
Voorzien van o.a.:- 1.6 VTi benzinemotor
- Bouwjaar 05/2011
- 191.000 km
- 7-persoons uitvoering
- Climate control
- Cruise control
- Elektrische handrem
- Radio
- 4 nieuwe all-season banden
- Nieuwe APK
- Onderhoudsbeurt bij ons gehad
- Netjes gepoetst en opgefrist
Een
ruime en praktische Peugeot 5008, ideaal als betaalbare gezinsauto.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 44PZX1 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 16-05-2011 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 16-05-2011 |
| APK vervaldatum | 23-05-2027 |
| Tellerstand | 191.000 KM |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Vermogen | 88 kW / 120 PK |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.3 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 160 Nm |
| Gewicht | 1405 kg |
| Maximum massa geremd | 1400 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.9 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerende voorruit
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!