SEAT Mii | 08/2014 | 191.500 km | Airco | Grote beurt gehad | Nieuwe remmen vóórDeze
SEAT Mii uit
augustus 2014 met
191.500 km is een nette en zuinige stadsauto die technisch goed is bijgehouden. De auto verkeert in keurige staat en staat klaar voor nog veel comfortabele kilometers.
Recent heeft de auto bij ons een
grote beurt gehad waarbij de
multiriem,
bougies,
luchtfilter,
interieurfilter,
olie en
oliefilter zijn vervangen. Daarnaast zijn aan de
voorzijde de remschijven en remblokken vernieuwd.
De auto staat rondom op
allseason banden, wat hem direct klaar maakt voor elk seizoen.
Voorzien van o.a.:- Bouwjaar 08/2014
- 191.500 km
- Airco
- Allseason banden rondom
- Grote beurt gehad
- Multiriem vervangen
- Bougies vervangen
- Lucht- en interieurfilter vervangen
- Olie + oliefilter vervangen
- Nieuwe remschijven en remblokken vóór
- Nieuwe APK
Een technisch goed onderhouden en betrouwbare SEAT Mii — zuinig in gebruik en klaar voor een nieuwe eigenaar.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! Details
| Kenteken | |
| Kenteken | RG335Z |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 26-03-2018 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 21-08-2014 |
| APK vervaldatum | 03-04-2027 |
| Tellerstand | 191.500 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Vermogen | 44 kW / 60 PK |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 14.4 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5000 RPM |
| Koppel | 92 Nm |
| Gewicht | 829 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch stabiliteits programma
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!